به‌پرداخت ملت؛ دارنده بالاترین میزان شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی

شرکت به‌پرداخت ملت در مهرماه امسال، بالاترین میزان شاخص «اثربخشی کارتخوان فروشگاهی» در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک را با عدد 1.922 رقم زد.
به‌پرداخت ملت؛ دارنده بالاترین میزان شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، این شرکت همچنین با کاهش سهم کارتخوان‌های فعال کم‌تراکنش خود به 8.33 درصد، بهترین عملکرد را در میان شرکت‌های پرداختی در مهرماه گذشته داشته است.

بر اساس جدیدترین گزارش سامانه شاپرک، شرکت به‌پرداخت ملت علاوه بر این توفیقات، از بیشترین تعداد ترمینال تراکنش‌دار به ترمینال فعال با نسبت 88.1 درصد برخوردار بوده است.

دیگران چه می خوانند:

* کسب رتبه نخست در همه ابزارهای پرداخت از نظر مبلغ
«به‌پرداخت ملت» همچنین در تداوم روند رشد و توسعه کمی و کیفی خود، موفق به کسب بالاترین رتبه‌ها در جذب مبالغ تراکنش در شبکه پرداخت کشور طی مهرماه امسال شد.

بنا بر گزارش شاپرک، این شرکت در مهرماه سال جاری با تحقق سهم 20.36 درصدی از مبلغ تراکنش‌ها، بیشترین سهم در میان شرکت‌های PSP (پرداخت الکترونیک) کشور را به خود اختصاص داد.

این دستاورد، حاصل رتبه نخست «به‌پرداخت ملت» در انواع کانال‌ها و ابزار پذیرش تراکنش شامل کارتخوان فروشگاهی، ابزارهای اینترنتی و ابزارهای موبایلی بوده است.

این شرکت همچنین در مهرماه موفق شد 18.6 درصد از مبالغ تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی، 28.65 درصد از مبالغ تراکنش‌های اینترنتی و 44.79 درصد از مبالغ تراکنش‌های موبایلی را در شبکه پرداختی خود پردازش کرده و بالاترین درصدها را در بین 12 شرکت PSP از آن خود کند.

گفتنی است؛ بالاترین سهم مبلغی تراکنش‌های خرید نیز در مهرماه 1402 با پوشش 20.45 درصدی به شرکت به‌پرداخت ملت تعلق داشته است.

به‌پرداخت ملت؛ دارنده بالاترین میزان شاخص اثربخشی کارتخوان فروشگاهی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟