پاسخ مدیر عامل بورس به اصرارهای وزیرصنعت

 به گفته سلطانی‌نژاد ایرادهای نعمت‌زاده بعضاً ناشی از برخی سوء برداشت های قبلی بوده که حل و فصل شده اند و به نظر می رسد که به این نوع مکاتبات دیگر نیازی نیست و تکلیف روشن شده است.
پاسخ مدیر عامل بورس به اصرارهای وزیرصنعت
دیگران چه می خوانند:
حامد سلطانی‌نژاد مدیر عامل بورس کالا در مورد نامه نگاری مجدد وزیر صنعت به رییس جمهور و اصرار مجدد وی بر خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا با وجود مصوبه شورای رقابت، گفت: ایرادهای وزیر صنعت در نامه نگاری اخیر تکرار ایرادهای قبلی وی است .

سلطانی نژاد افزود: ابهام های عنوان شده و ادبیات نگارش نامه مذکور تکرار همان ایرادهای قبلی است که در جلسات مختلف و حتی با حضور نهادهای تصمیم گیر و قانونگذار مثل شورای رقابت و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام به این ابهام ها پاسخ داده شده و راه حل ها نیز ارایه شده است.

به گفته این مقام مسئول ایراد های نعمت زاده بعضاً ناشی از برخی سوء برداشت های قبلی بوده که حل و فصل شده اند و به نظر می رسد که به این نوع مکاتبات دیگر نیازی نیست و تکلیف روشن شده است.

ضمن اینکه شورای رقابت و کارگروه تنظیم بازار پتروشیمی ذیل این شورا هم اکنون کار خود را به خوبی انجام می‌دهند.

مدیر عامل بوس کالا تاکید کرد: همه متولیان کشور باید به نهاد هایی که به موجب قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و به خواست مردم برای نظم بخشی به کار ها در کشور به وجود آمده اند، احترام گذاشته و مصوبات آنها را رعایت کرد، تا دچار هرج و مرج نشویم.

پاسخ مدیر عامل بورس به اصرارهای وزیرصنعت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟