حضور پتروايران در ششمین نمايشگاه بين المللی واردات چين

سرپرست شركت توسعه پتروايران گفت: نمایشگاه واردات چین فرصتی مناسب برای شرکت‌های ایرانی است تا در این نمایشگاه با مشتریان و مخاطبان خود مذاکره کرده و به توافق برسند.
حضور پتروايران در ششمین نمايشگاه بين المللی واردات چين

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل، منصور مهرشاد ضمن حضور در نمايشگاه بين المللي واردات چين اظهار كرد: اين نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری کشور چين است و بیش از 50 شرکت ایرانی در این نمایشگاه شرکت کردند. وي تصريح كرد: این نمایشگاه بهترین رویدادی است که شرکت‌های ایرانی می‌توانند با حضور در آن با طرف‌های خودشان مذاکره کنند، به توافق برسند و قرارداد ببندند.

سرپرست شركت توسعه پتروايران كه به همراه رئيس هيات مديره و چندی از مديران ارشد شركت توسعه پترو ايران در اين نمايشگاه حضور پيدا كرده است اعلام كرد: نمايشگاه واردات چين فرصت مناسبی است تا علاوه بر شناسايی فرصت های همكاری با شركت های چينی، نسبت به ارائه توانمندی های خود و عرضه محصولات و خدمات دانش بنيان خود اقدام نمائيم.

دیگران چه می خوانند:

بر اساس اين گزارش، اکسپوی بین‌المللی واردات چین CIIE نمایشگاهی تجاری است که از سال 2018 هر ساله در شانگهای چین در حال برگزار است. این نمایشگاه اولین اکسپو در سطح ملی با موضوع واردات در جهان است.

این اکسپو به میزبانی مشترک وزارت بازرگانی چین و دولت محلی شانگهای برگزار می‌شود. شرکای این اکسپو شامل سازمان تجارت جهانی، کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل و سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد هستند.

هدف از اکسپوی واردات، معرفی بازار داخلی چین به شرکت‌های خارجی و تقویت مصرف داخلی است.

نمایشگاه بین‌المللی واردات چین، بستری برای همکاری کشورهای فقیر و غنی و همچنین اقتصادهای کوچک و بزرگ در قالب همکاری برد برد فراهم کرده است. همچنین امکان گفتگوی شرکت‌ها و کارشناسان را از نزدیک فراهم می‌سازد تا شرکای تجاری خود را پیدا کنند.

گفتنی است، ششمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE 2023) در تاریخ 14 الی 19 آبان ماه 1402 در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از چهار بخش شامل پاویون‌های ملی، پاویون‌های تجاری، بخش‌های اقتصاد بین‌الملل و فعالیت‌های مرتبط با تبادل فرهنگی تشکیل شده است.

مهمانانی از 145 کشور، منطقه و سازمان بین‌المللی در این رویداد شرکت كرده اند. بیش از 3400 غرفه دار و 394 هزار بازدید کننده حرفه‌ای برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند.

شایان ذکر است که هم اکنون پترو ایران و شرکت ملی نفت ایران در پاویون جمهوری اسلامی با 200 متر مربع پذیرای بسیاری از مسوولین و بازرگانان چینی و سایر بازدیدکنندگان است.

حضور پتروايران در ششمین نمايشگاه بين المللی واردات چين

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟