امسال نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار می‌شود

جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مصلی تهران با حضور کلیه نهادها و ارگان های ذیربط برای برگزاری باشکوه نمایشگاه کتاب تهران در مصلی تهران برگزار شد.
امسال نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا، جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در مصلی تهران با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری،عارف نیا رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران،صفری مدیرکمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سرهنگ عابدی جاشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، حاجوی شهردار منطقه 7، قائم مقام منطقه 6، نیروی انتظامی، مدیران حوزه های معاونت خدمات شهری،حمل و نقل و ترافیک (مترو، اتوبوسرانی، تاکسیرانی) و معاونت فرهنگی و اجتماعی،سازمان آتش نشانی، اورژانس شهر تهران، اداره برق،مخابرات و.... برگزار شد.

در این جلسه یزدانی با بیان این که براساس تصمیمات اتخاذ شده امسال نمایشگاه کتاب تهران در مصلی تهران برگزار می‌شود، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب تهران یک کارملی، فراملی و فرهنگی است و شهرداری تهران تمامی تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزاری این نمایشگاه به کار خواهد گرفت که در نهایت مجموعه این اقدامات منجر به رضایتمندی حداکثری شهروندان گردد.

دیگران چه می خوانند:

یزدانی پس از ارائه توضیحاتی درباره وظایف هر یک از نهادها، بر اطلاع رسانی این رویداد بزرگ فرهنگی تاکید کرد.

همچنین در این جلسه هر یک از کارگروه ها به تفکیک به ارائه نقطه نظرات و پیشنهاداتی در خصوص برگزاری مطلوب این نمایشگاه و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان پرداختند.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، گفتنی است در این جلسه در خصوص موضوعاتی چون چگونگی تسهیل در تردد شهروندان و اتخاذ تدابیر لازم برای حضور در نمایشگاه از طریق حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک (مترو، اتوبوسرانی، تاکسیرانی)، تمهیدات ویژه راهنمایی و رانندگی برای تسهیل در تردد و جلوگیری از ترافیک در سطح محدوده مصلی تهران و خیایان های اطراف این محدوده، آماده سازی پارکینگ ها، خط کشی و لکه گیری خیابان های اطراف مصلی تهران، فضای سبز، تبلیغات شهری و محیطی پیرامونی، لزوم اطلاع رسانی و پوشش خبری این رویداد بزرگ فرهنگی، جانمایی مخازن و نحوه حمل زباله ها، چگونگی نصب دستگاه های کارتخوان بانک شهر در مصلی تهران و.. بحث و بررسی و تبادل نظر شد.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

امسال نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار می‌شود

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟