بررسی «روش‌های آموزش زبان دوم» در یک نشست

در نشستی با موضوع «بررسی روش‌های آموزش زبان دوم»، کتاب «بررسی آموزش زبان از روش تا پساورش» نقد می‌شود.
بررسی «روش‌های آموزش زبان دوم» در یک نشست

به گزارش ایسنا، در نشست «بررسی روش­‌های آموزش زبان دوم» که با همکاری بنیاد سعدی و نشر خاموش برگزار می‌شود، کتاب «بررسی آموزش زبان از روش تا پساورش» اثر کومارا وادیولو با ترجمه طلیعه منصوری رونمایی و نقد می‌شود.

سخنرانان این نشست، امیر زندمقدم، استادیار آموزش زبان انگلیسی و رئیس انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی، بهروز محمودی بختیاری، رئیس کرسی زبان فارسی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران و دانشیار گروه هنرهای نمایشی دانشگاه تهران، محمودرضا گشتمردی، دانشیار و مدیرگروه آموزش زبان فرانسه دانشگاه تربیت مدرس و فریبا قطره، استادیار و مدیر گروه زبان‌شناسی دانشگاه الزهرا هستند.

دیگران چه می خوانند:

بنا بر اعلام، کتاب «بررسی آموزش زبان از روش تا پساورش» اثر کومارا وادیولو یکی از منابع مهم کاربردی در زمینه آموزش زبان است که زیر نظر رضامراد صحرایی، دانشیار زبان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی و معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی ترجمه شده است. مترجم این اثر نیز دانش‌آموخته رشته آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه علامه طباطبایی است.

این نشست چهارشنبه ساعت ۱۵ روز چهارشنبه (نهم اسفندماه) در ساختمان بنیاد سعدی به آدرس ولنجک، خیابان پانزدهم شرقی، بعد از تقاطع ساسان، پلاک ۱٧، طبقه اول برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

سلسله نشست‌های علمی - تخصصی دیگری از سوی بنیاد سعدی با محوریت موضوع آموزش زبان فارسی و زبان‌شناسی طی سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

بررسی «روش‌های آموزش زبان دوم» در یک نشست

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟