معمای قاضی داربی ۸۶/ شانس فغانی بیشتر است یا بنیادی‌فر؟

داربی ۸۶ پایتخت در حالی در روز پنجشنبه برگزار خواهد شد که فغانی و بنیادی‌فر دو گزینه اصلی قضاوت در این دیدار هستند.
معمای قاضی داربی ۸۶/ شانس فغانی بیشتر است یا بنیادی‌فر؟

به گزارش ایسنا، در حالی که اوایل هفته جاری اعلام می‌شد که موعود بنیادی‌فر داور ۳۲ ساله اهل چهارمحال و بختیاری گزینه اصلی قضاوت داربی پایتخت است، علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایران در اظهارنظری جالب و در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد که من به کمیته داوران توصیه کردم تا قضاوت دربی را به داوران جوان بسپارند تا رئیس فیفا آنها را ببینند.

اما هر چه به روز داربی نزدیک‌تر می‌شویم کارشناسان مختلف داوری معتقد بر این هستند که مناسب‌ترین گزینه برای قضاوت داربی ۸۶ علیرضا فغانی است.

دیگران چه می خوانند:

به نظر این کارشناسان فغانی به دلیل تجربه‌ای که دارد می‌تواند این بازی را که در حضور جیانی اینفانتینو رئیس فیفا مدیریت کند.

این اظهارنظر کارشناسان به نحوی قابل تأمل و اندیشیدن است زیرا که فغانی یکی از کاندیدای داوران اصلی در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. درخشش او در قضاوت این دیدار می‌تواند رئیس فیفا را مجاب کند تا حتی علاوه بر قضاوت به عنوان داور اصلی در روسیه، قضاوت دیدارهای مهم این جام یعنی نیمه‌نهایی و فینال را نیز به او بسپارند.

از سوی دیگر نیز سپردن قضاوت هشتادوششمین دیدار سرخابی‌های پایتخت به داوران جوانی نظیر موعود بنیادی‌فر می‌تواند نشان دهد که داوری ایران تنها در علیرضا فغانی و تیمش خلاصه نمی‌شود و داوری ایران سرمایه‌های جوان و قابل سرمایه‌گذاری خواهد داشت.

دیدار استقلال و پرسپولیس در حالی پنجشنبه ساعت ۱۵:۴۵ برگزار خواهد شد که به گفته بسیاری شانس علیرضا فغانی برای قضاوت در این دیدار بیش از موعود بنیادی‌فر است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

معمای قاضی داربی ۸۶/ شانس فغانی بیشتر است یا بنیادی‌فر؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟