تأکید استاندار تهران بر تعیین‌تکلیف پرونده طرح‌های مصوب دریافت تسهیلات

استاندار تهران با تاکید بر تعیین تکلیف پرونده طرح‌های مصوب دریافت تسهیلات به بانک‌ها تا ٢٥ اسفندماه گفت: عودت دادن پرونده طرح‌های ارائه شده واحدهای صنعتی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها از نظر ما قابل قبول نیست و تا ٢٥ اسفندماه پرونده همه طرح‌های ارجاع شده باید تعیین تکلیف شوند.
تأکید استاندار تهران بر تعیین‌تکلیف پرونده طرح‌های مصوب دریافت تسهیلات

به گزارش ایسنا، محمدحسین مقیمی با اشاره به اینکه براساس قانون بانک‌ها مکلف هستند تسهیلات مورد نیاز را به طرح‌های مصوب در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارائه دهند گفت: تا ٢٥اسفندماه پرونده همه طرح‌های ارجاع شده برای دریافت تسهیلات به بانک‌های استان تهران باید تعیین تکلیف شوند و تصمیمات دولت باید عملیاتی شود.

وی با اشاره به مشکلات ٤٠٠ واحد صنعتی از میان ١٧ هزار واحد صنعتی در استان تهران افزود: حمایت از واحدهای صنعتی باید در اولویت باشد به ویژه در شرایطی که نیاز است مشکلات واحدهای صنعتی موجود حل شود و سرمایه‌گذاری جدید ایجاد نشود.

دیگران چه می خوانند:

مقیمی با تأکید بر ضرورت توجه به عنصر زمان در حل مشکلات صاحبان صنایع و سرمایه گذاران ادامه داد: عودت دادن پرونده  طرح‌های ارائه شده واحدهای صنعتی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها از نظر ما قابل قبول نیست و دریافت وام برای این واحدهای صنعتی مشکل گشایی می کند.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، از تعداد ٤٧٠ طرح  ارائه شده به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات  پرونده ٩٠ طرح از بانک‌ها عودت داده شده است.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

تأکید استاندار تهران بر تعیین‌تکلیف پرونده طرح‌های مصوب دریافت تسهیلات

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟