منبع گازوئیل، ساختمان خیابان انقلاب را به آتش کشید

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق در ساختمانی در خیابان انقلاب به دلیل اشتعال منبع گازوئیل خبر داد.
منبع گازوئیل، ساختمان خیابان انقلاب را به آتش کشید

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این حادثه اظهار کرد: ساعت 16:29 امروز یک مورد آتش سوزی در مسیر غرب به شرق خیابان انقلاب نرسیده به خارک به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و بلافاصله سه ایستگاه به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه آتش‌سوزی در یک ساختمان سه طبقه مسکونی رخ داد افزود: در هر یک از طبقات این ساختمان یک واحد وجود داشت و دو طبقه هم زیرزمین داشت که البته ساختمان خالی از سکنه بود و ظاهرا در حال تعمیرات بودند.

دیگران چه می خوانند:

وی در مورد جزئیات آتش سوزی در این ساختمان گفت: در طبقه منهای دو ساختمان مخزن گازوئیلی وجود داشت که تقریبا خالی بود و کارگران مشغول برشکاری روی منبع گازوئیل بودند که این کار منجر به آتش سوزی شد و دود زیادی طبقات را فراگرفت و حتی به بیرون هم سرایت کرد.

ملکی ادامه داد: با توجه به اینکه کسی از ساکنان در ساختمان حضور نداشت خوشبختانه مسمومیت و تلفات جانی نداشتیم و چند کارگری هم که در ساختمان بودند از آن خارج شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه آتش نشانان در مدت سه دقیقه در محل حاضر شدند، گفت: آنها موفق شدند سریعا آتش را خاموش و از سرایت آن جلوگیری کنند و در حال حاضر مشغول تخلیه دود هستند.

وی همچنین توصیه کرد: کسانی که قصد تعمیرات روی مخازن مایعات قابل اشتعال دارند حتما قبل از شروع کار مطمئن شوند که مخزن کاملا خالی است و اگر فکر می‌کنند علی رغم خالی بودن احتمال این وجود دارد که با برشکاری آتش سوزی رخ دهد داخل لوله آب بریزند تا از احتمال آتش سوزی جلوگیری شود.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

منبع گازوئیل، ساختمان خیابان انقلاب را به آتش کشید

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟