مناسب‌ترین اصلاح طلب از نظر میرلوحی برای گفت‌وگو با رهبری

یک عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: پیشنهاد معرفی شخصیت‌هایی از سوی جریانات اصلاحات برای دیدار با مقام معظم رهبری موضوعی درست و بجا بوده است.
مناسب‌ترین اصلاح طلب از نظر میرلوحی برای گفت‌وگو با رهبری

محمود میرلوحی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با خبری مبنی بر تصمیم اصلاح‌طلبان درباره معرفی چند شخصیت سیاسی برای دیدار با مقام معظم رهبری اظهار کرد: واقعیت امر این است که طی یک دهه اخیر با توجه به مسائلی که در کشور پیش آمد در حق جریان اصلاحات کم لطفی شد. یک جریان افراطی خود را مقرب به اسلام، نظام، رهبری و ولایت فقیه نشان داد و اصلاحات که یک جریان اصیل و گسترده بود محروم ماند.

وی ادامه داد: قبل از انتخابات 94، آقایان موسوی‌لاری، مجید انصاری و جهانگیری به دیدار مقام معظم رهبری رفتند که این دیدار بازتاب گسترده‌ای هم پیدا کرد. تا زمان حیات آیت‌الله هاشمی هم ایشان از طرف جریان اصلاحات موضوعات را که مطرح می‌شد را نزد مقام معظم رهبری طرح می‌کردند.

دیگران چه می خوانند:

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین افزود: پس از فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آقای اسحاق جهانگیری با رهبری دیداری داشتند و در آن دیدار مطرح کردند که اصلاح‌طلبان می‌خواهند نظرات و پیشنهادات‌شان را به رهبری انتقال دهند، از نتیجه این طلقی ایجاد شد که آقای جهانگیری می‌تواند نظرات اصلاح‌طلبان را با رهبری در میان بگذارد.

وی سپس با اشاره به اظهارات اخیر جهانگیری مبنی بر این‌که دیداری بعد از انتخابات سال 96 با رهبری نداشته است، گفت: طبیعی است که جریان اصلاحات به عنوان جریانی که در بخش‌های مختلف سیاست کشور مسوولیتی به عهده دارد باید دیدگاه‌ها و نظراتش را به مقام معظم رهبری ارائه کند.

وی همچنین با اشاره به پیشنهاد برخی از اصلاح‌طلبان برای معرفی موسوی خوئینی‌ها و سیدمحمد صدر، برای دیدار با مقام معظم رهبری گفت: پیشنهاد معرفی این دو شخصیت سیاسی پیشنهاد خوبی بوده است اما به نظر من آقای خاتمی مناسب‌ترین فرد برای این کار هستند. آقای خوئینی‌ها هم قبلا مشاور رهبری بودند و می‌توانند این ارتباط را برقرار کنند. از سوی دیگر آقای صدر هم جدیدا با انتصاب رهبری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شدند.

این عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان افزود: اصل طرح موضوع مطرح شده درست و به جا بوده است؛ چراکه همه جریان‌های سیاسی حق دارند با مقام معظم رهبری دیدار کنند و نظرات‌شان را به ایشان منتقل کنند.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

مناسب‌ترین اصلاح طلب از نظر میرلوحی برای گفت‌وگو با رهبری

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟