کد خبر : ٩٢٥٠١
سعید جلیلی هم به گزینه‌های جبهه مردمی اضافه شد
خبر رسمی: مهدی محمدی طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: پنجشنبه نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در جوار حرم امام خمینی و در مجموعه شهر آفتاب برگزار خواهد شد. پس از قریب دو ماه کار توان فرسا، فردا، قریب به ٣٠٠٠ نفر از سراسر کشور در این نشست شرکت خواهند کرد.
به گزارش پایگاه خبری خبر رسمی: تا امروز نه اصولگرایان و نه اصلاح طلبان، هیچ کدام، در امر خطیری چون انتخابات ریاست جمهوری، اینگونه به متن مردم مراجعه نکرده و از آنها نظر نخواسته اند و من گمان می کنم از این پس هم نخواهند کرد. در این دو ماه متهم بودیم که در حال مهندسی انتخابات به نفع این یا آن آقای خاصیم.

امشب با جمعی از مهمانان تازه از راه رسیده، دوستانه و مفصل ملاقات کردم. همه انقلابی اند، سرباز رهبری و دل خسته از رنج مردم. همه نوع سلیقه ای هم در آنها هست. می گفتند بار اول است که کسی چنین به ما توجه کرده است. ما فردا با افتخار اعلام خواهیم کرد به رغم همه قیل و قال ها، حتی سعید جلیلی در جمع آن دسته از کاندیداهای جبهه منا است، که به رای انقلابیون گذاشته می شوند؛ چرا که بخشی از بدنه نیروهای انقلاب چنین خواسته اند. ما دور خود دیوار نکشیده و ادعا نکرده ایم هر که بیرون ماند غیرانقلابی است. همه هویت این جبهه این است که خدمتگزار رزمندگان صادق تغییر علیه وضع موجود دولت به عنوان نماد تام و تمام فراموش کردن مردم و گفتمان انقلاب باشد.

داستان تازه آغاز شده و دشواری های بزرگ تر در پیش است. اما فردا این صحیفه یک بار ورق خواهد خورد.


منبع : مشرق
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار