کد خبر : ٨٦٦٠٥١
ساعد سهیلی | ساعد سهیلی و هامون | ساعد سهیلی و گلوریا هاردی
فرزند دوم ساعد سهیلی و گلوریا هاردی به دنیا آمد | تصویر دیده نشده از فرزند دوم ساعد سهیلی!
خبر رسمی: پس از انتشار تصویر هامون، پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی، که به قول بعضی‌ها خیلی دیر هم منتشر شد، حالا شایعاتی مبنی برای دو فرزنده بودن این زوج معروف بازیگر در گوشه کنار فضای مجازی به چشم می‌خورد.
به گزارش خبر رسمی:

ساعد سهیلی در یک تبلیغ بازرگانی از پسر خود رونمایی کرد. ساعد سهیلی با همسر فرانسوی اش گلوریا هاردی در فرانسه آشنا شد و با وی ازدواج کرد. ساعد سهیلی پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است. ساعد سهیلی برادر سینا مهراد است.

فرزند دوم ساعد سهیلی و گلوریا هاردی به دنیا آمد

پس از انتشار تصویر هامون، پسر ساعد سهیلی و گلوریا هاردی، که به قول بعضی‌ها خیلی دیر هم منتشر شد، حالا شایعاتی مبنی برای دو فرزنده بودن این زوج معروف بازیگر در گوشه کنار فضای مجازی به چشم می‌خورد.

برخی از صاحبان اکانت اینستاگرام و وب سایت‌ها پس از فاش شدن وجود فرزند ۴ ساله در زندگی مشترک ساعد سهیلی و همسر خارجی اش، حالا میگویند این پسر تنها فرزند آن‌ها نیست و پای فرزند دومی نیز در میان است، فرزند دومی که به زودی عکس او هم منتشر خواهد شد.

این گفته‌ها تا این لحظه شایعاتی بیش نیست و هیچ تصویر رسمی و مطمئنی برای اثبات حضور فرزند دوم این خانواده منتشر نشده است پس در حال حاضر ساعد و گلوریا تنها یک فرزند پسر دورگه به نام هامون دارند و او تنها فرزند این زوج معروف است.


برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار