کد خبر : ٨٦٦٠٤٥
عصرجدید l احسان علیخانی l ازدواج احسان علیخانی
خبر داغ احسان علیخانی از عصرجدید l آیا احسان علیخانی ازدواج کرده است
خبر رسمی: در جدیدترین برنامه عصر جدید احسان علیخانی شوخی با یکی از شرکت کنندگان برنامه انجام می دهد که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.
به گزارش خبر رسمی:
 عصر جدید با اجرای احسان علیخانی آغاز شد.در بخش اول احسان علیخانی در برنامه  عصرجدید گفت: بعد هفت ماه دوری از صحنه عصر جدید  برگشتیم. احسان علیخانی مجری  عصرجدید ادامه داد: برای فصل دوم 30 هزار ویدئو به برنامه ارسال شد،بماند که 29 هزار ویدئو آن خوانندگی بود(خنده)علیخانی مجری  عصرجدید عنوان کرد:برای ارزیابی و بررسی این ویدئو ها سه ماه زمان صرف شد و در نهایت 500 اجرا در مرحله راستی آزمایی به تهران آمدند و در این مرحله 200 اجرا حذف شد و در نهایت ما میزبان هزار نفر به صورت فردی و گروهی در صحنه عصر جدید خواهیم بود.
عصرجدید

در بخش دیگر برنامه علیخانی از داوران دعوت کرد که روی صحنه عصرجدید حضورپیدا کنند و باتوجه به اینکه داوران «عصر جدید» در فصل دوم تغییری نکرده‌اند ،آنها با تغییرات اساسی در حوزه داوران شوخی کردند.

شرکت کننده اول خانواده سبز بود که با طناب زدن و سازه ورزشی ، رژیم فوق‌سالم را دارند،داوران با اجرای آنها موافق بودند.نکته جالب این خانواده  سبك زندگى آنها بود که مادر خانواده درباره آن صحبت کرد.

احسان علیخانی متولد 15 آبان ماه 1361 در تهران اسـت. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان علیخانی پرستار بازنشسته می باشد. احسان علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری روی آنتن رفت. احسان علیخانی مجرد است و تا کنون خبری از ازدواج وی منتشر نشده است.

به تازگی شایعاتی مبنی بر ارتباط احسان علیخانی با یک خانم که دندان پزشک است در شبکه های اجتماعی منتشر شده است تا این لحظه احسان علیخانی هیچ واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است و سکوت کرده است گویا حقیقت ندارد.

احسان علیخانی و مهران مدیری در عصر جدید 
در آخرین برنامه از  "دورهمی"، احسان علیخانی بحث تغییر داوران "عصر جدید" را مطرح کرد و گفت: به نظرتان آقای مدیری داور برنامه بشود خوب نیست. این فصل مجبوریم با داوران "عصر جدید" خداحافظی کنیم و به اعتقاد من بزرگترهای تلویزیون باید روی آن صندلی‌ها بنشینند. مثل شما و خانم مرضیه برومند که استعدادهای زیادی را کشف کردید و امروز آن‌ها در عرصه هنرمندی می‌درخشند. آقای مدیری احساس می‌کنم جای شما آنجاست حتی اگر من نباشم و محکومید استعدادیابی کنید.

 مهران مدیری در پاسخ به این صحبت‌ها گفت: با کمال افتخار.

امین حیایی از ساخت سری جدید عصر جدید خبر داد و گفت: معلوم نیست که در عید نوروز پخش شود و هنوز نمی‌توان زمان مشخصی برای پخش سری جدید اعلام کرد و باید دید روند و فرآیندِ کار چگونه پیش می‌رود.

او همچنین درباره انتخاب داوران سری جدید گفت که هنوز ترکیب نهایی نشده و به‌زودی فراخوان شرکت‌کنندگان منتشر خواهد شد.

حیایی همچنین در نشست خبری فیلم "برف آخر" در چهلمین جشنواره فیلم فجر دلیل غیبت احسان علیخانی را مشغله ساخت سری جدید عصر جدید اعلام کرد.

بیوگرافی احسان علیخانی:
نام :احسان

نام خانوادگی :علیخانی

تاریخ تولد :1361/8/15

محل تولد :تهران

محل سکونت :تهران خیابان هروی

تحصیلات :فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران

تاهل :مجرد

احسان علیخانی

احسان علیخانی

زندگی شخصی احسان علیخانی
احسان علیخانی متولد 15 آبان 1358 در تهران است و ساکن خیابان هروی است ، او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است ، 2 خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است.

مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته  خودش بهترین دوستش است. در دوران مدرسه درسخوان اما شیطون بوده و برای مهار شیطنت مدیر مدرسه او را مبصر کلاس کرد. در دوران دبیرستان 1 سال در تیم نوجوان پرسپولیس و 1 سال سایپا بازی کرد و بعلت 3 بار شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس رفت. 

برپا کننده جشن ها و مراسم مدرسه در دبیرستان و اجرای تئاتر بوده است. سال 1379 با رتبه 770 با رشته مدیریت بازرگانی وارد دانشگاه تهران شد در سال 79 با دستیاری کارگردانی در سریال ها و فیلم های سینمایی وارد کار هنری شد مثل پرونده های مجهول – بهشت آبی – هفت ترانه.

با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شده ، اولین برنامه زنده اش در سال 1380 بوده ، او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و.. را برعهده داشته است. سال 81 بعنوان کارگردان آیتم وارد شبکه 1 شد و در سال 82 خیلی اتفاقی جلوی دوربین رفت و اجرا را شروع کرد.  

احسان علیخانی در ویژه برنامه سال
احسان علیخانی ویژه برنامه سال تحویل 94 را با عنوان بهار نارنج روی آنتن شبکه سوم سیما برد.در این ویژه برنامه احسان علیخانی میزبان چهره های معروف عرصه هنر و ورزش بود.

احسان علیخانی همانند سالهای گذشته با ویژه برنامه ماه عسل میهمان شبکه سوم سیما و خانه های مخاطبان شد. ماه عسل 94 با تغییر در دکور و همچنین شیوه دعوت میهمانان نوید جذابیت بیشتر و تازگی را در سری برنامه های ماه عسل میدهد.

ماه عسل نام برنامه ای زنده است که در ماه رمضان هرروز از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. تا پیش از رمضان 1391 تهیه کنندگی و اجرای این برنامه را احسان علیخانی بر دوش داشت، حتی سال 87 هم فرزاد حسنی مجری این برنامه بود، اما در سال 91 تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا انتخاب شدند. موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است. مهمانان این برنامه می تواند از هر قشری باشد از جمله:معلول، شاعر، نخبه و ... مجدداً در سال 92 اجرای این برنامه به احسان علیخانی سپرده شد و این امر در سال 93 تکرار شد.

احسان علیخانی

اجرا و برنامه سازی احسان علیخانی:
عصر جدید «مجری و تهیه کنندهٔ برنامه» (شبکه 3)

عصر جدید «مجری و تهیه کنندهٔ برنامه» (ویژه برنامه سال تحویل 1398 شبکه 3)

بهار نارنج «مجری و تهیه کنندهٔ برنامه» (ویژه برنامه سال تحویل 1397 شبکه 3)

تهیه کننده فیلم سینمایی (بدون تاریخ، بدون امضاء) - 1395

ماه عسل (1386٬1387٬1388٬1390٬1392٬1393٬1394٬1395٬1396٬1397)

احسان+علیخانی (3)

طراح، تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل (ویژه برنامه ماه رمضان شبکه سه) سال های 1392٬1393٬1394٬1395٬1396٬1397

سه ستاره «مجری و تهیه کنندهٔ برنامه» (ویژه برنامه انتخاب بهترین های تلویزیون در سال های 1394٬1395٬1396 از نگاه مردم)

سه ستاره (1393)

تهیه کننده و مجری ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه از سال 1387 تا 1398

پشت صحنه (1391٬1392)

بهار نارنج (ویژه برنامه تحویل سال 1394)

دو نیمه سیب (1390٬1391٬1392)

جزر و مد (1384٬1385)

صبح آمد (1383)

صبح بخیر ایران

پسرای ایرونی (تابستان 1383)

قله های افتخار

باشگاه مهرورزان

تهیه کننده برنامه های محرمانه - عطر بارون – مثل هیچ کس – نور بالا – لطفاً ملاحظه شود

کارگردانی مستندهای شیخ بهایی – المپیاد فیزیک اصفهان

کارگردانی 2 دوره جشن سالگرد شبکه سه

کارگردانی 2 دوره جشن قهرمان قهرمانان


برچسب ها
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
پر بیننده ترین ها
آخرین اخبار